مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی | abraham | 7800

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. دانلود فایل درباره مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی | دوستداران رشته برق ،الکترونیک و مخابرات می توانند نسبت به دانلود این فایل پربار آموزشی اقدام کنند| برای دانلود روی دکمه دانلود کلیک کنید. کلمات کلیدی فایل مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی: دانلود مقاله

ﮐﻪ ﺑﻪ ﮐﻠﺌﻮﭘﺎﺗﺮا ﮔﻔﺘﻢ، از مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ﺑﯽ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ﭼـﻮن ﻣـﯽ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ، اﻋﺘﻨﺎﯾﯽ ﮐﺎل ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺧﻮد مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ﻣﺘﺄﺛﺮ ﺑـﻮدم داﻧﺴـﺘﻢ ﮐـﻪ وي دﻋـﻮي مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ﺳﻠﻄﻨﺖ ﮐﺮده او را ﻧﺠ ﻧﻤﯽ مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی ﺎت دادم . اﮔﺮ

مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

مقاله نقش حیاتی استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

نقش حیاتی استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی

پیست، هی، شنیده ام كه مطالبی را برای آموزش به دیگران آماده كرده ای. آموزش افراد زیادی در سراسر دنیا. من می توانم چیزی را كه شما به آن نیازمند هستید در اختیارتان قرار دهم. آموزش الكترونیكی. بر روی اینترنت و شبیه پست الكترونیكی و تجارت الكترونیكی می باشد. در حقیقت WBT بوده و مشابه CBT و بهتر از آن است. امروزه آموزش صرفاً بر روی اینترنت معنا و مفهوم دارد. حال می خواهم یك LMS مهم و خوب را به شما معرفی كنم. برای كمك به شما تعداد زیادی LO و SCO و AU را نیز طرح خواهم كرد. شاید بعدها بتوانید از یك LCMS نیز استفاده كنید، كه بهتر و مناسب تر نیز می باشد. حال LMS می تواند LOی شما را به سرعت به راه بیاندازد، LO می تواند وضعیت تمام یادگیرنده های شما را منعكس نماید.

من همه چیز را در اختیار شما قرار خواهم داد. این سیستم می تواند نمرات آنها و مدت زمانی كه برای انجام كارهایشان صرف می كنند و نیز تعداد كلیكهایی كه بر روی كامپیوترهایشان انجام می دهند، در اختیار شما قرار می دهد. من می توانم رنگ جورابی كه آنها می پوشند را به شما اطلاع دهم. تمام قابلیتها ممكن، اتاقهای گفتگو، ویدئو كنفرانس و… را در بر می گیرد.

آها، استانداردها؟ ام… قطعاً تمام استانداردهای جدید- AICC، SCORM، HACP، QTI، IMS، LTSC/ TEEE، ISO، ABC، XYZ و…و تمام مطالبی كه موجود است را در بر می گیرد. ما متناسب با هر سازمانی بوده و حتی تایید شده ایم (Certified). ما همواره پیشرو هستیم….

این چه چیزی است؟ آیا برای دوره های افراد دیگر نیز قابل استفاده است؟ البته كه قابل استفاده است. استانداردها، به یاد می آورید؟ و بله شما می توانید مطالب خودتان را نیز بنویسید. فقط استانداردها را مورد استفاده قرار دهید و تمام این كارها را به سادگی انجام دهید.

چگونه كار می كنید؟ خوب … آه … من فقط فروشنده هستم و برنامه نویس نمی‌باشم. یك دمو؟ آن را برای شما تهیه خواهم كرد. ولی بدانید كه می توانید اعتماد كنید كه مفید خواهد بود. تمام آن براساس استاندارد می باشد.

مقدمه

درصورتی كه آموزش الكترونیكی و استانداردهای آن را ترك نمی كنید بدانید كه تنها نیستید. آموزش الكترونیكی برای كسانی كه به تازگی وارد این حوزه شده اند، فقط مجموعه ای از عبارات و لغات معمایی و مجهول، تعهداتی كه فقط امید تحقق آنها وجود دارد، بوده و به نظر آنها اطلاعات علمی موجود بسیار اندك است. كتاب حاضر برای روشن شدن موضوع و ارائه اطلاعات بسیار مفید طراحی شده در تصمیم گیری آگاهانه در قبال آموزش الكترونیكی در سازمانتان به خوبی عمل كنید.

اگرچه آموزش الكترونیكی به موضوعی بسیار مهم در آموزش سازمانهای كل دنیا بدل شده ولی نسبت به ماهیت آن عقاید و افكار بسیار گوناگونی وجود دارد. در این فصل در تمامی كل كتاب را با تشریح آموزش الكترونیكی و اجزای آن ترسیم می كنیم. سپس به بررسی دلایل موجود برای وابستگی اش موفقیت آمیز آموزش الكترونیكی به پذیرش همگانی استانداردها می پردازیم. در انتها نیز جهت درك روند تكامل استانداردهای آموزش الكترونیكی تاریخچه استانداردها را مرور می كنیم. این تاریخچه در حقیقت با طرح یك مساله شروع، راه حل آن ارائه شده و سپس این راه حل استاندارد می شود نهایتاً این راه حل به یك استاندارد مورد تایید بدل می شود.

👇محصولات مشابه با مقاله نقش استانداردها در محیطهای آموزشهای الكترونیكی👇

پایان نامه كارشناسی انتقال الكترونیكی وجوه و بانكداری الكترونیكی در ایران مقاله آثار آموزشهای شاخه کار و دانش بر كارایی فنی صنعت فرش دستباف كتابچه ی راهنمای آموزشهای زیست محیطی پاورپوینت اکولوژی محیطهای مختلف، بیوم ها بررسی لزوم گرافیك محیطی برای محیطهای بسته مقاله كسب و كار الكترونیكی e-Business مقاله بررسی جنگ الكترونیكی مقاله سوخت پاش الكترونیكی مقاله تعریف تجارت الكترونیكی

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استراتژی های ورود به بازار بین الملل تحقیق روش های حمل کالا در تجارت بین الملل مقاله جهانی کردن فرهنگ در عصر حاضر مبانی نظری جامعه اطلاعاتی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، شهر مجازی و دولت الکترونیک پاورپوینت معماری - پروژه روستا بنفش تپه مقاله علل موثر بر کاهش ضایعات آرد و نان سیستم مدیریت یکپارچه LMS طرح کارآفرینی تاسیس کافی نت دلایل برخورداری ایران از انرژی هسته ای و مخالفت کشورهای خارجی با آن کارآفرینی شركت كارخانجات پارس الكتریك (سهامی عام) پایان نامه مقایسه ی سلامت روان و راه های مقابله با درد در افراد مبتلا به آرتروز و افراد بهنجار تحقیق ازدواج جلیقه ی ضد گلوله بررسی تئوری شاهی آرمانی و تداوم آن در دوره اسلامی پروژه مدیریت و تشکیلات کارگاه ساختمانی

👇کلمات کلیدی👇

دانلود مقاله