👈 فروشگاه فایل 👉

پروژه طرح دانشکده معماری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروژه طرح دانشکده معماری

دانلود پروژه دانشجویی طرح دانشکده معماری

فایل دانلودی دانلودی حاضر حاوی 19 تصویر با فرمت jpg می باشد که شامل تصاویر مختلف طرح دانشکده بوده و همچنین پلان های آن نیز در تصاویر موجود می باشد.

پلان طبقه اول که شامل بوفه و فضای بوفه ، سالن امتحانات ، نمایشگاه ، کارگاه ، سالن نمازخانه ، کتابخانه ، آرشیو و غیره می باشد.

پلان طبقه همکف که شامل فروشگاه ، انتشارات ، سلف ، آمفی تئاتر ، کلاس های تئوری ، ورودی ، فضا و غیره می باشد (مقیاس 1:100).

پلان زیر زمین که شامل انبار ، تاسیسات می باشد.

پروژه تصاویر طرح دانشکده معماری

تصاویر برش خورده موجود در پروژه دانلودی، از فضاها و زوایای مختلف (که شامل محوطه و فضای دانشکده ، فضای سبز و بنای دانشکده از زوایای ورودی ، هوایی و غیره ) می باشد.

از این فایل دانشجویان معماری می تواندد به عنوان پروژه ارائه کلاسی استفاده نموده و یا در تحقیقات خود از آن کمک بگیرند.

-----------------

بازدیدکنندگان عزیز توجه کنید که در سایت ما محصولات مشابه زیادی وجود دارند که می توانند مورد استفاده شما قرار گیرند . چنانچه این فایل ؛ محصول مورد نظر شما نیست می توانید از جستجوگر سایت فایل مورد نظرتان را بیابید.

از محصولات مرتبطی که در سایت وجود دارد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

پروژه دانلودی پاورپوینت مطالعات معماری فضاهای آموزشی دانشکده معماری که در 81 اسلاید تهیه گردیده و به بررسی انواع فضاهای آموزشی، تقسیم بندی فضاها ، تاریخچه دانشکده معماری در ایران ، عوامل تأثیر گذار در مکان یابی و طراحی ، فضای آموزشی ، نمونه دانشکده معماری ، توضیحات مربوط به 6 نمونه دانشکده معماری و غیره می پردازد.

فایل کامل پروژه مطالعات و معرفی دانشکده هنر و معماری ییل که از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های آمریکا و جهان به حساب می آید و به بررسی ساختمان به سبک بروتالیسم (بتن نمایان) ، تصاویر و پلانها ، تاریخچه ، مراحل بازسازی ، نمای داخلی تالار هاستینگز ، کاربری فضاها ، داخلی کتابخانه ، مراکز و غیره می پردازد

تحقیق دانلودی پروژه پایانی و پایان نامه معماری دانشکده معماری که به بررسی شناخت مسائل و نکات مربوط به ساختمان های دانشگاهی ، استانداردها (ابعاد و فضاهای مورد نیاز) ، شرح برنامه دانشکده معماری ، بررسی نمونه های مشابه ، شناخت بستر طرح ، اقلیم ، معرفی پروژه ، معماری و غیره می پردازد.

👇محصولات تصادفی👇

مقاله روابط عمومی و ارتباطات ؛ تکنولوژی و تکنیکها ترجمه مقاله مطالعه ی روش های پیشگیری و کشف حمله برای حملات لایه ی شبکه در MANET تحقیق دوچرخه سواری پایان نامه شیوه های جلوگیری از بی تابعیتی، طبق کنوانسیون های بین المللی گزارش كارآموزی مخابرات استان گلستان(شبکه های paper less)