تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان | abraham | 15263

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. دانلود فایل درباره تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان | دوستداران رشته کتابداری می توانند نسبت به دانلود این فایل پربار آموزشی اقدام کنند| برای دانلود روی دکمه دانلود کلیک کنید. کلمات کلیدی فایل تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان:

ﮐﻪ ﺑﻪ ﮐﻠﺌﻮﭘﺎﺗﺮا ﮔﻔﺘﻢ، از تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان ﺑﯽ تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان ﭼـﻮن ﻣـﯽ تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان ، اﻋﺘﻨﺎﯾﯽ ﮐﺎل ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺧﻮد تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان ﻣﺘﺄﺛﺮ ﺑـﻮدم داﻧﺴـﺘﻢ ﮐـﻪ وي دﻋـﻮي تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان ﺳﻠﻄﻨﺖ ﮐﺮده او را ﻧﺠ ﻧﻤﯽ تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان ﺎت دادم . اﮔﺮ

تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان

تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان

تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان

تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان

در سه دهه آخر قرن نوزدهم میلادی بر اثر تحولات مصورسازی و پیوند  نزدیکی که بین نقاشی و چاپ برقرار شده بود، پدیده تازه یی موسوم به پوستر یا آفیش بوجود آمد. امروزه پوسترهای مصور با بهره گیری از حروف متنوع، طراحی و نقاشی و عکاسی، بمنزله نمونه های کاملاً پیشرفته یی از هنر گرافیک نوین شناخته می شوند. گو اینکه پوسترسازی، شاخه یی از گرافیک است، ولی با سایر رشته های هنرهای تجسمی نیز پیوند متقابل دارد.درواقع در تاریخ صدساله پوسترسازی این هنر و سایر هنرهای تجمسی دارای تأثیرات متقابل و تبادل امکانات بوده اند.

سرچشمه پوسترها را همچون مصورسازی، در گذشته های دور می توان  جستجو کرد. به یک معنا نقش برجسته های آشوری، ایرانی و رومی نوعی پوستر بوده اند. زیرا رویدادهایی را به روایت تصویر، توصیف می کردند.

 که درواقع تبلیغی برای دستگاه حاکم بود. بعلاو ه در مصر و روم باستان ساختن آگهی های همگانی یا اعلامیه های دیواری معمول بوده است.و

 یکی از قدیمی ترین آگهی هایی که مکشوف شده، پاپیروسی است که پاداش برای برگرداندن یک برده فراری در مصر را اعلام می کرد. آگهی هایی نیز   از قرون وسطی باقی مانده که روی پوست نوشته می شد حتی برخی ازاینها دارای تصویر نیز بوده اند.

 آگهی همگانی چاپی از اواخر قرن پانزدهم میلادی ظاهر شد. از قرن شانزدهم به بعد نمونه هایی از آگهی های چاپی چون اعلامیه های دولتی و ..... که اکثراً متشکل از حروف چاپی بودند، رایج گشت اما فن چاپ می بایستی مراحل پیشرفته تری را طی کند تا امکان پیدایش پوستر مصور رنگی فراهم گردد.

  گرچه روش چاپ سنگی در سال 1798میلای بوسیله آلویس سن فلدردر اتریش اختراع شده بود اما سالها این روش تکمیل نشد، تا اینکه در سال 1848 میلادی ممکن گردید که تعداد صفحات چاپ شده به ده هزار10000 عدد در ساعت برسد. ده سال بعد 1858 میلادی، شره اولین طرح رنگی خود را با استفاده از چاپ سنگی تهیه کرد، ولی سهم واقعی شره، در تاریخ پوستر زمانی آغاز شد که بعد از 7 سال اقامت در انگلستان به پاریس بازگشت و بوسیله دستگاه جدید انگلیسی که براساس طرح آلویس سن فلدرطراحی شده بود، شروع به تهیه پوستر های خود نمود.

فهرست

 فصل اول:

گذری بر تحولات پوستر در جهان و ایران

1-1-  مقدمه پوستر

1-2 تاریخچه پوستردر جهان

1-2-1 تأثیرات ژول شره و لوترک در پیشبرد پوستر

 1-3 تاریخچه پوستر در ایران

 1-3-1 تاریخچه پوستر بعد از انقلاب

 1-4 اعلان های عامیانه مذهبی

 فصل دوم:

 ماهیت پوسترو کاربرد آن

 2-1 ماهیت پوستر و کاربرد آن

 2-2- طراحی پوستر

 2-3 عوامل مؤثر در طراحی پوستر

 2-4 ویژگی های فنی طراحی پوستر

 2-5 کاربرد حروف در پوستر

 2-6 ویژگی های یک پوستر مناسب

 2-7 فواید آموزش از طریق پوستر

پــــــــــــــــــــــوســـــــــــــــتــــــــــــــــــــر

 - نتیجه گیری

 - منابع و مآخذ

 فصل سوم:

 گزارش پروژه عملی

 

👇محصولات مشابه با تحقیق تحولات پوستر در ایران و جهان👇

بررسی روند تحولات اقتصادی - صنعتی ایران و جهان تحقیق تحولات اقتصادی ایران در سال 85 پایان نامه پوستر در ایران تحقیق مروری بر تحولات آمایش سرزمین در ایران طی سالهای 1347 الی 1377 تحقیق روابط عمومی در ایران و جهان تحقیق مقایسه حسابداری دولتی در ایران و جهان تحقیق جنبش زنان جهان و جایگاه زن در ایران دانلود تحقیق تاریخچه اسکیت در ایران و جهان تحقیق نظریه پردازان نوسازی و نظام جهان درخصوص دولت و سیاست جهان سوم

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی عکسهای هوایی پاورپوینت نماهای آلومینیوم كامپوزیت پانل سمینار برق بررسی جریان نشتی درین القا شده از گیت GIDL و کاهش نشت توان با کنترل GIDL ترانزییستورMOSFET پایان نامه بررسی اثر بخشی هوش هیجانی در کاهش وابستگی به فیسبوک دانش آموزان دختر مقطع متوسطه شهر تهران مقاله تهدیدهای وب با تكیه بر IIS کاراموزی تولیدات صنایع پلاستیكی (قالب)سازی پروژه کارآفرینی طرح سازه های چوبی پایان نامه جایگاه زن در ترانه های محلی گزارش کاراموزی راهكارهای افزایش فروشی بازار یابی دفتر شركت پگاه پایان نامه توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی پروپوزال رابطه سرمایه های اجتماعی ، فرهنگی واقتصادی با میزان مصرف كالاهای فرهنگی دربین دانشجویان بررسی مقایسه ی خلاقیت دانش آموزان متوسطه دخترانه ی رشته تربیت بدنی با معارف اسلامی بررسی سیاست جنایی ایران در خصوص جرایم علیه آثار فرهنگی اصل حاکمیت اراده در قراردادها اندازه گیری عملکرد پرتفلیو (فصل یازدهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)

👇کلمات کلیدی👇