پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما | abraham | 12632

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. دانلود فایل درباره پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما | دوستداران رشته طرح های توجیهی و کارآفرینی می توانند نسبت به دانلود این فایل پربار آموزشی اقدام کنند| برای دانلود روی دکمه دانلود کلیک کنید. کلمات کلیدی فایل پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما:

ﮐﻪ ﺑﻪ ﮐﻠﺌﻮﭘﺎﺗﺮا ﮔﻔﺘﻢ، از پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما ﺑﯽ پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما ﭼـﻮن ﻣـﯽ پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما ، اﻋﺘﻨﺎﯾﯽ ﮐﺎل ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺧﻮد پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما ﻣﺘﺄﺛﺮ ﺑـﻮدم داﻧﺴـﺘﻢ ﮐـﻪ وي دﻋـﻮي پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما ﺳﻠﻄﻨﺖ ﮐﺮده او را ﻧﺠ ﻧﻤﯽ پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما ﺎت دادم . اﮔﺮ

پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما

پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما

پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما در 37 صفحه ورد قابل ویرایش

پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما در 37 صفحه ورد قابل ویرایش

- 1 مقدمه :

لواشک در واقع نوعی عصاره گرفته شده از میوه هاست که متخصصان تغذیه به آن اکستراکت می گویند و با خشک کردن بدست می آید.  خشک کردن از ساده‌ترین و متداول‌ترین روشهای نگهداری مواد غذایی است که عمری به اندازه تمدن بشر دارد و امروزه در کشورهای مختلف به شکلهای گوناگون از روشهای سنتی تا الگوهای صنعتی انجام می شود.  امروزه با توجه به توسعه صنایع غذایی روشهای تهیه لواشک هم تحول یافته و نمونه های نوین این محصول با نظارت بهداشتی کافی تولید می شود.  بنابر این اگر دوستداران لواشک از محصولات بسته بندی شده که با پروانه های بهداشتی تولید می شوند استفاده کنند/ دیگر لازم نیست نگران آلودگی آن باشند.  اما آیا بهداشتی بودن لواشک و نداشتن آلودگی میکروبی به معنای این است که مصرف آن خوب است ؟ آیا می توان مصرف لواشک را به افراد مختلف توصیه کرد؟

به نظر می رسد برای یافتن پاسخ این پرسش لازم است غیر از جوانب بهداشتی ارزشهای غذایی لواشک را بهتر بشناسیم.

 

 

1 – 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

تولید لواشک از خرما

 

 

 

محل اجرا :

 

 

1 – 3 – مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

 

 

 

 

 

1 – 4 – دلایل انتخاب طرح :

توجه به علاقه مردم به خصوص کودکان به این محصول و همجنین نیاز بازار داخلی به تولید این محصول با توجه به این که تولید لواشک از خرما می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمکی هر چند کوچک نماید و با در نظر گرفتن علاقه خود به فعالیت های تولیدی این طرح را برای اجرا انتخاب کرده ام.

 

1 – 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی ، سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص در پرورش کالای داخلی و بهره گیری از سرمایه ها و داشته های انسانی در بالندگی کشور .

1 – 6  - وضعیت و میزان اشتغالزایی :

تعداد اشتغالزایی این طرح 21  نفر میباشد .

 

تاریخچه و سابقه مختصر طرح :

گرچه این محصول خشک شده‌ از میوه های متنوع تولید می شود و با طعمهای مختلف از بازار مصرف خوبی در ایران برخوردار است اما حقیقتا تاکنون کارهای علمی و پژوهشی چندانی برای ارزیابی ارزش غذایی آن صورت نگرفته است.

دکتر حسینی متخصص تغذیه و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پاسخ به این سوال که مواد مغذی لواشک چیست و ارزش تغذیه ای آن تا چه حد است گفت : غیر از نمک که برای جلوگیری از فاسد شدن انواع لواشک های صنعتی به مقدار زیاد به آنها اضافه می شود و از معایب این ماده غذایی محسوب می شود ریزمغذی های مفید و برخی ویتامینها در لواشک به میزان خوبی وجود دارد و چون ماده اولیه لواشک انواع میوه هاست بنابر این مصرف آن تا حدی فواید میوه را دارد و به مصرف پفک یا چیپس ترجیح دارد.

این متخصص تغذیه نداشتن کالری بالا را مزیت دیگر لواشک به عنوان یک خوراکی بین غذاها دانست و گفت مصرف شیرینی ها و چیپس و مواد مشابه همگی به علت کالری بالا چاقی در پی دارند که خوشبختانه این مشکل با لواشک بروز نمی کند.

گزارش مختصر بازدید از واحد ها تولیدی با خدماتی مرتبط با موضوع پروژه :

بازدید از  محل تولید لواشک از خرما

بر اساس هماهنگی های بعمل آمده در بازدید از مرکز تولید لواشک از خرما به بررسی سیستم ها و دستگاهها و ماشین آلات موجود در محل پرداختیم و سیستم مدیریت و روش های تامین مواد اولیه را در کارخانه مورد ارزیابی قرار دادیم ،

 

جنبه های ابتکاری بودن و خلاقیت به کار رفته شده :

ابتکار و نوآوری در کلیه رشته ها می تواند عامل پیشرفت  و توسعه قرار گیرد در بخش تولید نیز که بازار رقابتی بسیار شدیدی دارد استفاده از ایده های نو و نوآوری و خلاقیت می تواند به عامل موفقیت تبدیل شود ، طراحی های گرافیکی تبلیغاتی و استفاده از شیوه های نوین تولیدی از عوامل پیشرفت و توسعه اقتصادی در کشور های صاحب سبک در صنعت میباشد ، الگوبرداری از این روشها برای معرفی کالا و محصولات می تواند به عنوان یک ایده نو مورد استقیال قرار گیرد .

 

👇محصولات مشابه با پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما👇

پروژه کارآفرینی تولید الکل از خرما طرح توجیهی و کارآفرینی تولید الكل از خرما پروژه کارآفرینی بسته بندی خرما(با ظرفیت 5000 تن در سال) طرح توجیهی تولید لواشک از محصولات سردرختی تحقیق روش صنعتی تولید لواشک و آلوچه فرآوری شده تولید شیره خرما و فراوری آن طرح توجیهی تولید لواشك از خرما طرح توجیهی تولید روغن از هسته خرما پروژه کارآفرینی تولید خوراک دام و طیور(به ظرفیت تولید 15000 تن در سال )

👇محصولات تصادفی👇

پروژه نقشه جزئیات عایقهای رطوبتی و حرارتی بام پاورپوینت هورمون های تیروئیدی (ویژه ارائه کلاسی درس بیوشیمی) تحقیق انواع فرهنگ ها و عناصر فرهنگ مقاله نقش همسالان کودک در رشد اجتماعی و یادگیری پاورپوینت حسابرسی کامپیوتری تحقیق ارتباط میان موجودی کالا و اختلال در جریان حمل و نقل و توزیع پاورپوینت میدان فرهنگ یوسف آباد مقاله میکروسکوپ مقاله آشنایی با فاطمیان مصر مبانی نظری و پایان نامه روانشناسی درباره افسردگی پس از زایمان تحقیق ماشین های صفحه تراش ساختمان ، انواع ، طریقه تنظیم و عملیات مختلف پروژه کارآفرینی باغبانی در شهرستان خلخال سمینار بررسی پدیده های انتقال در شرایط خلاء گزارش کاراموزی سخت افزار Ram، IC آشنایی با انواع مین

👇کلمات کلیدی👇