روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها | abraham | 11965

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. دانلود فایل درباره روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها | دوستداران رشته تحقیق می توانند نسبت به دانلود این فایل پربار آموزشی اقدام کنند| برای دانلود روی دکمه دانلود کلیک کنید. کلمات کلیدی فایل روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها:

ﮐﻪ ﺑﻪ ﮐﻠﺌﻮﭘﺎﺗﺮا ﮔﻔﺘﻢ، از روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها ﺑﯽ روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها ﭼـﻮن ﻣـﯽ روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها ، اﻋﺘﻨﺎﯾﯽ ﮐﺎل ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺧﻮد روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها ﻣﺘﺄﺛﺮ ﺑـﻮدم داﻧﺴـﺘﻢ ﮐـﻪ وي دﻋـﻮي روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها ﺳﻠﻄﻨﺖ ﮐﺮده او را ﻧﺠ ﻧﻤﯽ روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها ﺎت دادم . اﮔﺮ

روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها

روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها

روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها در 20 صفحه ورد قابل ویرایش

روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها در 20 صفحه ورد قابل ویرایش

فهرست مطالب:

عنوان

1-  مقدمه

2-  بیان مسأله

3-  بیان اهداف

4-  بیان فرضیات

5-  مطالعه پیشینه

6-  گفتگو با یك موسیقیدان

7-  تعریف مفاهیم اساسی موسیقی

8-  تعریف سبكهای موسیقی

9-  ابزار جمع آوری اطلاعات

10-  روش تحقیق

11-  معرفی جامعه

12-  معرفی نمونه

13-  تعاریف عملیاتی

14-  جدول زمانبندی و بودجه بندی

15-  فهرست منابع

 

 

 

مقدمه

موسیقی یكی از هدفهای زیباست كه از ابتدای خلقت در نهاد طبیعت مستور بوده . آهنگ مرغان خوش نوا، وزش باد و حركت برگ درختان، لغزش آب جویباران و ریزش آبشارها موسیقی ابتدائی بشر و اولین آموزگار انسان در آموختن این هنر بوده است.

موسیقی زبانی است كه انسان به یاری آن می تواند كما بیش آنچه رادر ضمیر مكنون و مكتوم خویش دارد به میان آورد.

از سوی دیگر موسیقی وسیله ای است كه یك موسیقیدان ( خلاق موسیقی ) بسته به احساس، دانسته های عمومی، جهان بینی و انسانیت خویش از آنچه كه نزد استادان خود فرا گرفته و خود نیز آنها را به تجربة عملی گذارده، بهره گرفته و مكنونات قلبی، آرزوهای نهفته فردی و یا سركوب شدة اجتماعی را باز آفریند.

اینك بی مناسبت نیست اندكی هم از تأثیر صنعت موسیقی گفته شود.

بعضی از هنرمندان خواسته اند هنرهای زیبا را با هم مقایسه كنند و شدت تأثیر یكی را بر دیگری بیان نمایند ( خصوصاً در تأثیر شعر و موسیقی و اهمیت یكی بر دیگری سخنها گفته اند ولی انگار تأثیر موسیقی در عموم بیش از شعر است و اگر شعر با موسیقی توأم شود و اثرش به مراتب بیش از موسیقی تنها و شعر بی آهنگ است.

توجه خاص جوانان ایرانی به موسیقی و شنیدن آهنگهای بی محتوا كه متأسفانه بیشترین بخش موسیقی رادیوئی و تلویزیونی ما را تشكیل می دهند از طرفی و فراهم نمودن وسایل و موجباتی كه بتوان موسیقی حقیقی را به گوش مردم رسانید از طرف دیگر مرا بر آن داشت كه وضع این هنر را با روشی كه دانشته و تغییراتی كه به ندرت در آن راه یافته مورد تحقیق و بررسی قرار داده و نتایج آن را در اختیار خوانندگان علاقه مند به این هنر قرار دهم.

« معرفی مفاهیم اساسی موسیقی »

« صوت »

صوت یا صدا از ارتعاش اجسام صدا دار حاصل می شود، ارتعاشات جسم صدا دار در هوا تولید امواجی می كند و این موجها هوا را مرتعش كرده صدا را به گوش ما می رساند. پردة صماخ كه در داخل گوش واقع شده از اثر ارتعاشات هوا لرزیده صدا در گوش ما تولید می كند و ما صدائی كه حادث شده می شنویم.

« صدای موسیقی و صدای غیر موسیقی »

صدای موسیقی ماند صوت انسانی است یا صداهائی كه از آلات موسیقی حادث می شود. صدای غیر موسیقی مثل خش خش قلم است روی صفحة كاغذ. البته موسیقی صنعتی تركیب صداهائیست كه نوسانهایشان منظم و قابل شمردن است. آنهم در حدود معینی زیرا ما صدائی را می شنویم كه در ثانیه 32 نوسان كمتر و از 7552 نوسان بیشتر نداشته باشد.

صدای موسیقی را بوسیلة علاماتی كه نت نامیده می شود، می نویسند، خوشبختانه خط موسیقی بین المللی است بطوری كه هر ملتی می تواند موسیقی ملل دیگر را بنوازد بدون اینكه بزبان آن ملت آشنا باشد. نوتهای موسیقی روی خطوطی موسوم به خطوط حامل نوشته می شود:

حامل: حامل عبارتیست از پنج خط افقی كه با فواصل مساوی به موازات یكدیگر رسم می شود و نوتها روی آن خطوط یا بین آنها نوشته می شود.

تعاریف عملیاتی:

جوانان: افرادی با سن حدوداً 18 تا 25 سال كه دارای روحیات و عواطف و احساسات و هیجانات خاص خودهستند.

موسیقی: هنر تولید آهنگ با استفاده از اصوات، نوتها، ملودیها و هارمونیها كه شمارش و ریتم نقش اساسی در آن ایفا می كند.

گرایش: به معنای علاقه و انگیزه نسبت به چیزی كه باعث ارضای روانی می شود و از طریق آزمون قابل اندازه گیری است.

👇محصولات مشابه با روش تحقیق آشنایی با موسیقی و نتها👇

آشنایی با موسیقی و نتها آشنایی با موسیقی ونت آشنایی با ردیف های موسیقی پایان نامه بررسی توصیفی موسیقی و موسیقی درمانی برروی انسانها مقاله بررسی تأثیر موسیقی نظامی بر موسیقی ملی ایران مقایسه سلامت روانی دانشجویان 30-20 ساله علاقمند به موسیقی راك علاقمند به موسیقی پاپ پایان نامه موسیقی درمانی و كاهش هورمون های استرس زا و تاثیر موسیقی بر كاهش افسردگی دانشجویان رشته باغبانی ورودی 1387 دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر تحقیق موسیقی ایران تحقیق موسیقی هندی

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق تضمین کالا در ایران و تجارت کشورهای بین المللی مقاله نظریه ادبیات پاورپوینت تحقیق و بررسی کامل معماری مصر مقاله در مورد اخلاق جنسی مقاله شباهت و تفاوت شیطانی دانلود مقاله گنبد سلطانیه مقاله آشنایی با بنای تاریخی سلطانیه و نگاهی بر مرمت این بنا سمینار نساجی کاربرد رنگزاهای طبیعی مقاله نگرشهای مولكولی و فیزیولوژیكی به تحمل خشكسالی مقاله اوراق قرضه پایان نامه بررسی رابطه کاربرد خدمات الکترونیکی تلفن همراه باجذب مشتری پایان نامه توصیف و اولویت بندی عوامل انگیزش شغلی معلمان تربیت‌بدنی نیشابور براساس نظریه هرزبرگ پایان نامه ارائه راهكاری به منظور بهبود متدولوژیهای مبتنی بر معماری سرویسگرا صورت جریان وجوه نقد سیستم های پایگاه داده های امن

👇کلمات کلیدی👇